Fly Tercüme Hakkında


Bizler Fly Tercüme ailesi olarak alanında deneyimli çevirmen ve editör alt yapımız ile en doğru tercümeyi mümkün olan en kısa zamanda bitirmeyi amaçlayan, çözüm ortaklığı yaptığımız tüm şirketlerimizin memnuniyetini sağlayan, sağladıkça gelişen bir kuruluşuz.

Hem Noter Yeminli Tercüme hem de Çevrimiçi Tercüme hizmetimiz bulunmaktadır.

Misyonumuz


Misyonumuz

  • Dünya’da ve Türkiye’de farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanmak.
  • Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunmak.
  • Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirlemek.
  • İş fırsatları yaratıp bunları yönlendirmeyi, ilke edinmek.
  • Gelecekteki olası olumlu ve olumsuz değişimleri araştırmak, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulamak.
  • Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamına oluşturmak.

Vizyonumuz


Vizyonumuz

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak iş ortaklarırımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratmak ve müşterilerimize marka güvencesini hissettirmektir.

Yenilikçi ve yaratıcı güvenlik çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

Kalite Politikamız


Dengeli ve sürekli büyüme ile sektörümüzde, lider, saygın, güvenilir şirket olmak için; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle, artan sayıda sadık müşteriler yaratmaktır.

Yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimsemek ve uygulamaktır. Kalite, hizmet ve teknolojik gelişmelerin takipçisi ve öncüsü olarak, müşterilerine yaratıcı çözümler üretmek suretiyle, topluma, çalışanlarına ve iş ortaklarına kattığı değeri arttırmaktır. Kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirerek, etkinliğini sürekli iyileştirerek ve gelişmesini sağlamaktır.

Kalite Politikamız dahilinde

  • Hizmet kalitesi ile sektörün lideri olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak,
  • Sürekli iyileştirme için personelin eğitimini sağlamak,
  • Yenilikleri takip ederek hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek öncelikli hedeflerimizdir.

Tercümanlık Staj Başvurusu


Sizler de dinamik, hızlı ve bol eğlenceli çalışma ortamımıza katılmak isterseniz...

Lütfen başvuru formunu doldurunuz.

İletişim BilgilerimizWeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?